Platnosť účtu bola ukončená, web bude natrvalo zmazaný za:

Pokiaľ chcete platnosť účtu obnoviť, napíšte nám na podpora@chytry-web-maklera.sk

Nieje krajší pocit akým je spokojnosť klientov s vašou prácou. 

V realitách sme spolu od roku 2019. Aj naše predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitných maklérov nás skutočne baví a snažíme sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točíme video prehliadky, využívame profesionálneho fotografa, vytvárame Home Staging, pracujeme na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby sme tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosíme, prečítajte si naše tipy a články. Veríme, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží nám na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbáme na svojom dobrom mene a povesti. Za nás potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte náš obdiv a ďakujeme Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte nás kontaktovať. Rádi sa s Vami stretneme pri káve.

Michal Klimiček a Vanda Gašparová
2
rokov skúseností v odbore
50 +
klientov
25
realizovaných transakcií

Prečo práve s nami ?

ZADARMO

Skôr než sa rozhodnete predávať, pozývame Vás na kávu a konzultáciu zadarmo.

IDEME S DOBOU

Pre predaj za čo najvyššiu cenu používame moderné nástroje a špičkové služby.

VYZNÁME SA

Tam kde pracujeme, tam sa aj vyznáme. Bývame tu, poznáme to tu.

Stiahnite si zadarmo

7 chýb pri predaji nehnuteľnosti

spracovaním osobných údajov